Департамент містобудування
та архітектури

Харківської обласної державної адміністрації
21 вересня 2017

21 вересня  2017 року відбулося  засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування та архітектури Харківської обласної державної адміністрації.

В рамках реалізації «Програми розроблення містобудівної документації Харківської області» розглянуті генеральні плани населених пунктів села Донець Зміївського району та села Липкуватівка Нововодолазького району. 

Генеральні плани розроблені на замовлення місцевих органів влади, у зв’язку з соціально-економічним розвитком сел та включенням нових територій до їх меж. Генеральні плани визначають пріоритети та концептуальні вирішення планування і використання території населеного пункту, забезпечення сталого розвитку села, розвитку виробничої, соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, формування національної екологічної мережі.

Для підтримки інвестиційної діяльності, економічного зростання та надання додаткових робочих місць, на замовлення Дергачівської та Куп'янської районних державних адміністрацій, розглянуті детальні плани територій для розміщення об’єктів дорожнього сервісу, виробничо-складського та сільськогосподарського призначення. 

В рамках вирішення питань житлового забезпечення населення, на замовлення Пісочинської селищної ради, розглянуто детальний план території розміщення об’єкту багатоповерхової житлової забудови, об’єктів соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури в м-ні Мобіль.

Для поліпшення телекомунікаційної інфраструктури, задоволення попиту населення у сучасному якісному зв’язку, на замовлення місцевих органів влади, розглянуто можливість розміщення споруд електрозв’язку в селах Першотравневе, Новоєгорівка, Колодязне Дворічанського району та село Цибівка Куп'янського району.

Всього на засіданні архітектурно-містобудівної ради було розглянуто та схвалено одинадцять проектів містобудівної документації.

Наявність містобудівної документації дозволить місцевим органам влади у повній мірі вирішувати питання планування, забудови і управління територіями.

 

Гаряча лінія департаменту
+38 (057) 700-36-48

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3